• 93 183 08 00 - 91 048 43 70
  • bee-solution@bee-solution.net
Segueix-nos:
Awesome Image

Després de més de 20 anys treballant en projectes de reducció de costos, en Bee Solution posem la tecnologia 100% al servei dels objectius de negoci, desenvolupant sistemes més flexibles, modulables i escalables, per ajustar-nos a les necessitats dels clients i créixer amb ells.

El nostre equip aporta coneixement i especialització, convertint-nos en el Partner ideal per aconseguir o superar els objectius marcats. La nostra Visió i Missió ens marquen el camí per aconseguir-ho.

Awesome Image

Visió

Ser el partner tecnològic compromès amb el control, seguretat i estalvi de les empreses més dinàmiques

Awesome Image

Missió

Reduir la complexitat i els costos de tot el procés d'anàlisi, oferint la millor solució per aconseguir els millors resultats.

Awesome Image

Valors

El desenvolupament del nostre equip humà
Inovación i qualitat
Respecte pel medi ambient
Orientació al client

Xavier Ferrer-Dalmau

CEO - Director Executiu
xferrer@bee-solution.net

Jordi Prat

CIO - Director IT
jprat@bee-solution.net

Marc Ferrer-Dalmau

CVO - Director Financer
mferrer@bee-solution.net

Xavier Cruz

CTO - Director de Producció
xcruz@bee-solution.net

Eva Duro

COO - Directora Implantació i Qualitat
eduro@bee-solution.net

Natalia da Costa

CMO - Directora de Màrqueting
ndacosta@bee-solution.net

Laura Redón

Office Manager
lredon@bee-solution.net

Juan Bueno

CIS Manager
jbueno@bee-solution.net

Gerard Heredia

Project Manager
gheredia@bee-solution.net

Miguel Villoslada

Data Analist
mvilloslada@bee-solution.net

Juanjo Santana

Data Analist
jsantana@bee-solution.net

Sonia Marfà

Dept. Comercial
smarfa@bee-solution.net

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies.

ACEPTAR
Aviso de cookies